НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Ігор Артимович : "Намагатимемося виступити якомога краще" ###

На післяматчевій прес – конференції головний тренер команди «Арсенал» Ігор Артимович висловив невдоволення діями арбітра зустрічі. Наставник колективу з Київщини також сказав, що його команда завдання на сезон не змінює та буде боротися за 5-7 місця.

Пане Ігорю, Ваш коментар гри…

Перший тайм проходив у більш – менш рівній боротьбі. Були хороші п’ятихвилинки як у нас, так і у «Буковини». У другому таймі невелика перевага була на боці «Буковини». Суддя давав забагато свистків. Він перевернув матч в один бік, знаючи, що суперник добре грає під час стандартних положень. Було додано шість хвилин. У підсумку матч завершився з нічийним результатом.

«Арсенал» вдало стартував у першості України. Чи змінилися у Вашої команди завдання на сезон ?

Завдання у нас не змінилося: посісти 5 – 7 місця. Ми знаємо свої можливості. Звісно, що намагатимемося виступити якомога краще.